1 Site Açtı Milyoner Oldu

Bilişim sektörü hızla günden güne gelişip büyümekte.  O kadar hızlı büyümekte ki nerdeyse sektördekiler bile artık  her şeyi takip edemiyorlar. Her gün yeni bir icat her gün yeni bir buluş. Tabi buna bağlı olarak da büyük kazançlar büyük getiriler. Kısa yoldan zengin olma hayalleri. Çalışmadan üretmeden, köşeyi dönme projeleri günden günde aldı başını gitti.

Şu an itibariyle sektörde rağbet gören internet sitesi açmak. Nerdeyse herkesin bir web sitesi  projesi aklında var. Bazılarının gerçekten iyi projeleri var, bazıları ise farklı ülkelerden taklit edilmiş tarzda projeleri. Her iki noktada da web sayfası ile başarıyı yakalama telaşı almış başını gidiyor. Ama mesela Dünya’yı inceleseniz kaç proje gerçekten iyi bir noktaya gelmiş. Bunlar sayılıdır. Mesela yeni hayata geçirilmek istenen projelerin içinde gerçekten çok iyi olanlar var, ama finansal kaynakların eksiklikleri ırk, cinsiyet, medeniyet tarzında ki uyuşmazlıklar nedeniyle bazen başarıya ulaşılamıyor.

 1 Site Açtı Milyoner Oldu

Tamamen projenin peşine de koşmayın. Çünkü bir de bakarsın yıllar geçer hala olduğunuz yerdesiniz. Gerçekçi olun, realist düşünün. Hayaline inanmak çok güzel ama tamamen ona inanmakta ahmaklık. Hayatınızı idame ettirecek ve kendini gelişiminizi yarıda bırakacak tarzda olmayın.

Paranın yatağı emin olun Turkiye’de değil. Buradaki finansal güçler tamamen görüntü. Arka taraftaki güç dış güçler. Bu noktada fazla hayalperest olaylara yaklaşmamak gerekiyor.  Evet ciddi web yazılım projeleriniz olabilir. Ama projenizi  siyasi, ekonomik, ırk,  gibi değişik enstrümanlarla süslemediğiniz zaman tamamen fiyaskoylada sonuçlanabilir.

Evet bir site açın başarılı olabilirsiniz. Ama süsleme sanatını da pazarlarken eksik etmeyiniz.  Tabi azim ve kararlılıkla olayların üzerine gidip şans faktörüyle de bunu birleştirdiğinizde Milyoner neden olmayasınız…

milyoner 1 Site Açtı Milyoner Oldu