Teknoloji Fuarı CES 2013

CES 2013 Fuarı

Açılımı Consumer Elecktronics Show olan CES fuarı yeni teknolojileri dünyaya tanıttı. Çok sayıda elektronik aletlerin sergilendiği fuar Amerika’nın Las Vegas kentinde 8 Ocak’ta start aldı. Dün sona eren CES fuarında çok sayıda teknolojik ürün hayatımıza dahil oldu. Bir hafta süren fuar çok çeşitli markaya ev sahipliği yaptı.Samsung, Microsoft, Sony, Toshiba, Nvidia, Avea, Lg, Panasonic gibi büyük markaların yer aldığı standlar teknoloji severlerin akınına uğradı.

Ses sistemleri, ev sinema sistemleri, televizyonlar, oyun teknolojileri, bilgisayar, bilgisayar aksesuarları, dijital görüntüleme teknolojileri, cep telefonları gibi bir çok elektronik ürün markaların standlarında yerini aldı. Benim gibi tüm dünyanın internetten takip ettiği fuar inanılmaz teknolojileri hafızamıza kazıdı.

Özellikle dikkatimi çeken Microsoft ve Samsung‘un ortak projesi olan ve tanıtım videosuyla da insanı etkileyen oyun teknolojisi Illumiroom oldu. Muhteşem bir görüntü özelliğiyle resmen oyunun içine alan teknoloji eminim ilerleyen zamanlarda oyun severlerin ilgisini görecek.
2013′te göreceğiniz tüm elektronik ürünleri bu fuarda tanıtan firmalar şimdiden benim gibi teknoloji severleri heyecanlandırdı.

CES 2013‘te tanıtımı yapılan teknoloji ürünlerinin videosunu izleyelim…